Úvodná stránka Napíšte nám...
Designed and Coded by Ľubomír Grman © 2005-2020 - All Rights Reserved
Návštevnosť: 609247
Pondelok, 28. septembra 2020 » Dňa 27.09.2020 o 08:30h sa v Dome kultúry Topoľčany uskutoční členská schôdza. Aktualizované: 7. septembra 2020

Informačné obežníky a pozvánky

Informačné obežníky a pozvánky

Rok:


  »  obežník č. 1 / 2020:     stiahnuť (141 kB) | 217×

Informačné obežníky slúžia k informovanosti členov našej organizácie o pravidlách a termínoch pripravovaných rybárskych pretekov, aktuálnych cenách povolení na rybolov a ich termínoch vydávania, ako aj o každoročne konanej rybárskej schôdze.

Jednou z foriem distribúcie obežníkov je ich posielanie priamo na Vašu e-mailovú adresu. K tomu je potrebné vyplniť dole uvedený registračný formulár. Pri registrácii je potrebné uviesť len vaše meno, priezvisko a e-mailovú adresu. Úspešnosť registrácie bude automaticky potvrdená zaslaním e-mailu. V prípade, že nedostanete e-mail s potvrdením registrácie, kontaktujte prosím administrátora.

Informačné obežníky sú zasielané vo formáte "pdf" (Portable Document Format), ktorý slúži na ukladanie dokumentov nezávisle na softvéri a hardvéri, na ktorom boli vytvorené. Na prezeranie tohto formátu je možné použiť bezplatné (tzv. freeware) programy napr. Adobe Acrobat Reader alebo menšiu a rýchlejšiu alternatívu Foxit Reader.


Registračný formulár

Meno:
Priezvisko:
E-mail:
 


nahorPosledná zmena: 31. januára 2020